מבצעים

אפריל סקין קר – חדש! לפרטים >

אפריל סקין קר – חדש! לפרטים >

שמעתם כבר על אפריל סקין קר??

ליין הטיפוח שלנו מתרחב עם 3 סדרות מושלמות לטיפוח הפנים!!

 

הסדרות על בסיס מים טרמליים ממעיינות הרי הפרינאים הצרפתיים המעשירים את העור בלחות מרגיעים את העור ומסייעים בתיקונים הכרחיים בעור הפנים:

 

1. סדרת הלחות – HYDRATION סדרה אשר מעניקה מקור גבוה ואינטנסיבי של הידרציה + מים טרמליים שפועלות לזמן ארוך טווח. שימוש בסדרה זו משפרת את עמידות יובש העור ושומרת על הידרציה נכונה ברמה אופטימלית בתאי העור. בנוסף, מסייעת לאזן את הלחץ שנוצר מתחת לשכבת העור העליונה.

 

2.סדרת זוהר למראה עור מושלם – PERFECT SKIN גלואו – פורמולה ייחודית לקבלת הזוהר המושלם ולטיפול "מבחוץ ומבפנים" המשלב בין המים הטרמליים לזוהר הטבעי של עור הפנים. שימוש במוצרים מסייעים ביצירת שכבת מגן אשר משפרת את מראה העור- יעילים בטשטוש פגמים (תיקון) על שכבת העור העליונה (האפידרמיס

 

3.סדרת גלובל אנטי אייג'ינג – ANTI AGEING ארבעה מוצרים לנשים וגברים שרוצים להילחם בסימני הזדקנות העור. המוצרים מכילים קומפלקס ייחודי של מים טרמליים ורכיבים פעילים נוספים הכוללים מרכיב עיקרי הסיליקה – מינרל חיוני שהוכר כחיוני עבור תהליכי הגוף. הסיליקה הוא מרכיב מפתח לבניית רקמות, חיזוק והתחדשות התאים, המסייעים לחידוש ותיקון עור הפנים.

* ט.ל.ח, המבצע באחריות החנות המשתתפת במבצע.

No items found